Hakkımızda

MSA Hukuk 2018 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yerli ve yabancı müvekkillere ulusal ve uluslararası alanda kapsamlı ve nitelikli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Her gün değişen ve artan hukuki ihtiyaçlar kapsamında, sonuç odaklı bir yaklaşım ile güncel, hızlı ve etkili çözümler sunan ofisimiz; hukukun her alanında en iyi hizmeti verebilmek için güncel hukuki gelişmeleri ve değişen mevzuatı yakından takip etmekte, mesleki etik ve toplumsal değerler dahilinde, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin ihtiyaçlarına özgü hizmetler vermektedir.

MSA Hukuk, iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. Kaliteli hizmet ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli unsurlardır.

MSA Hukuk, yenilikçi bir firma olarak uzmanlaşmaya önem vermektedir. Bizi diğerlerinden farklı kılan noktalardan birisi de en tecrübeli olduğumuz alanlara odaklanıyor olmamız. Bu anlamda bilişim hukuku, ceza huku, medeni hukuk, gayrimenkul hukuku, idare hukuku , enerji hukuku, e-ticaret hukuk, vergi hukuku ve yabancılar ve vatandaşlık hukuku alanlarında önemli bir uzmanlığa sahibiz.
Paylaş :